Forge of Empires

Forge of Empires

Bezplatná prohlížečová strategie Forge of Empires ztropila na herní scéně pořádný poprask. Během prvních osmi týdnů po jejím uvedení se totiž registrovalo víc než milion hráčů, kteří si v téhle strategické hře odehrávající se v reálném čase chtěli vybudovat vlastní středověké impérium. Uprostřed tohohle šílenství jsme pochopitelně nechtěli zůstat pozadu a hru jsme pro vás otestovali. A jak to dopadlo?

Hlavní přednosti

  • Historické epochy: Rozvíjejte svou říši během různých historických období a užívejte si postupně se proměňující vzhled budov i jednotek.
  • Spousta možností: Postavte stovky jedinečných budov, jednotek a divů světa a objevujte nové technologie a vylepšení.
  • Napínavé úkoly: Prožijte se svými hrdiny napínavá dobrodružství v bezpočtu misí a získejte během nich množství různých užitečných předmětů.
  • Pravidelné aktualizace: K dlouhodobé zábavě ze hry výrazně přispívají i průběžné aktualizace a pravidelné akce a události (například u příležitosti Vánoc, Velikonoc, či prázdnin).
  • Hratelná zadarmo: Utkejte se zdarma s tisícovkami jiných hráčů o mírovou nebo vojenskou nadvládu nad světem Forge of Empires.

Přišel čas na verdikt. Suma sumárum patří bezplatná prohlížečová strategie Forge of Empires nepochybně mezi ty nejlepší a nejobsáhlejší hry, které jsou dnes v tomto žánru k mání. Po klasice jako Tribal Wars nebo Grepolis přichází dnes již notoricky známý tým herních vývojářů InnoGames s dalším jednoznačným hitem. Ne náhodou získala Forge of Empires titul MMO hra roku 2013. Můžeme ji doporučit naprosto všem hráčům, které baví prohlížečové strategie zasazené do historického prostředí.